ZZ09

ZZ09
ZZ09 je záložní zdroj dodávaný s akumulátorem, sloužící k zálohování elektrické energie spotřebiče s odporovou zátěží do příkonu 1000W a oběhová čerpadla do příkonu 300W. Záložní zdroj ZZ09 funguje plně automaticky bez nutnosti zásahu obsluhy, jedná se tedy o plnohodnotný záskokový automat. Výstupní napětí měniče má trapézový / modifikovaný průběh. Umístění na zeď je možné pomocí přiložené montážní sady nebo lze záložní zdroj nechat volně položený. ZZ09 je záložní zdroj dodávaný s akumulátorem, sloužící k zálohování elektrické energie spotřebiče s odporovou zátěží do příkonu 1000W a oběhová čerpadla do příkonu 300W. Záložní zdroj ZZ09 funguje plně automaticky bez nutnosti zásahu obsluhy, jedná se tedy o plnohodnotný záskokový automat. Výstupní napětí měniče má trapézový / modifikovaný průběh. Umístění na zeď je možné pomocí přiložené montážní sady nebo lze záložní zdroj nechat volně položený. ZZ09 je záložní zdroj dodávaný s akumulátorem, sloužící k zálohování elektrické energie spotřebiče s odporovou zátěží do příkonu 1000W a oběhová čerpadla do příkonu 300W. Záložní zdroj ZZ09 funguje plně automaticky bez nutnosti zásahu obsluhy, jedná se tedy o plnohodnotný záskokový automat. Výstupní napětí měniče má trapézový / modifikovaný průběh. Umístění na zeď je možné pomocí přiložené montážní sady nebo lze záložní zdroj nechat volně položený. ZZ09 je záložní zdroj dodávaný s akumulátorem, sloužící k zálohování elektrické energie spotřebiče s odporovou zátěží do příkonu 1000W a oběhová čerpadla do příkonu 300W. Záložní zdroj ZZ09 funguje plně automaticky bez nutnosti zásahu obsluhy, jedná se tedy o plnohodnotný záskokový automat. Výstupní napětí měniče má trapézový / modifikovaný průběh. Umístění na zeď je možné pomocí přiložené montážní sady nebo lze záložní zdroj nechat volně položený.

ZZ09 je záložní zdroj dodávaný s akumulátorem, sloužící k zálohování elektrické energie spotřebiče s odporovou zátěží do příkonu 1000W a oběhová čerpadla do příkonu 300W. Záložní zdroj ZZ09 funguje plně automaticky bez nutnosti zásahu obsluhy, jedná se tedy o plnohodnotný záskokový automat. Výstupní napětí měniče má trapézový / modifikovaný průběh. Umístění na zeď je možné pomocí přiložené montážní sady nebo lze záložní zdroj nechat volně položený.

Cena bez DPH: 10932,-
Cena s DPH: 13228,-

Popis funkce záložního zdroje ZZ09:
Při výpadku síťového napětí se záložní zdroj ZZ09 přepne na měnič a výstupní zásuvku (čerpadlo nebo jiné zařízení) napájí z připojené baterie. Mezitím současně monitoruje stav v síťové zásuvce a pokud dojde k obnovení napájení, měnič se vypne a připojené zařízení je opět napájeno ze sítě. V tomto okamžiku inteligentní nabíječka "zkontroluje" stav baterie a v případě potřeby ji začne pulzně nabíjet. Nabíječka baterii "kontroluje" a udržuje v nabitém stavu i v případě, že zrovna nedochází k výpadkům síťového napětí. Záložní zdroj ZZ09 není standardně vybaven výstupem pro termostat, ani samotným termostatem, výstup i termostat však lze dokoupit.

Doba zálohování:
Přesný vzorec pro výpočet doby zálohování ZZxx: T=C/((P+8,5)/12)=kapacita baterie v Ah/((příkon čerpadla ve W+8,5)/jmenovité napětí akumulátoru ve V).

Příklad: čerpadlo 60W, akumulátor 12V 40Ah, T=40/((60+8,5)/12)=40/5,7=7hodin. Při snížení příkonu čerpadla, použití termostatu a zvětšení kapacity akumulátoru se doba zálohování podstatně prodlouží.


Parametry

Napájení 230V/50Hz
Klidová spotřeba cca 1W
Vstupní napětí měniče 12V stejnosměrných
Výstupní napětí měniče 230V/50Hz - průběh je trapézový / modifikovaný
Výstupní výkon 1000W (odporových)
Akumulátor uzavřený bezúdržbový gelový 12V/150Ah 1ks*
Pracovní poloha libovolná (možnost zavěšení)
Hmotnost 4,5kg + 45kg akumulátor
Rozměry (Š x V x H) 380 x 300 x 120mm

*Je součástí dodávky