ZZ06 - sinus

ZZ06 - sinus
ZZ06 - sinus je záložní zdroj k zálohování elektrické energie pro spotřebiče s odporovou zátěží do příkonu 1000W a oběhová čerpadla do příkonu 600W. Záložní zdroj ZZ06 - sinus funguje plně automaticky bez nutnosti zásahu obsluhy, jedná se tedy o plnohodnotný záskokový automat. Výstupní napětí měniče má čistý sinusový průběh. Umístění na zeď je možné pomocí přiložené montážní sady nebo lze záložní zdroj nechat volně položený. ZZ06 - sinus je záložní zdroj k zálohování elektrické energie pro spotřebiče s odporovou zátěží do příkonu 1000W a oběhová čerpadla do příkonu 600W. Záložní zdroj ZZ06 - sinus funguje plně automaticky bez nutnosti zásahu obsluhy, jedná se tedy o plnohodnotný záskokový automat. Výstupní napětí měniče má čistý sinusový průběh. Umístění na zeď je možné pomocí přiložené montážní sady nebo lze záložní zdroj nechat volně položený. ZZ06 - sinus je záložní zdroj k zálohování elektrické energie pro spotřebiče s odporovou zátěží do příkonu 1000W a oběhová čerpadla do příkonu 600W. Záložní zdroj ZZ06 - sinus funguje plně automaticky bez nutnosti zásahu obsluhy, jedná se tedy o plnohodnotný záskokový automat. Výstupní napětí měniče má čistý sinusový průběh. Umístění na zeď je možné pomocí přiložené montážní sady nebo lze záložní zdroj nechat volně položený. ZZ06 - sinus je záložní zdroj k zálohování elektrické energie pro spotřebiče s odporovou zátěží do příkonu 1000W a oběhová čerpadla do příkonu 600W. Záložní zdroj ZZ06 - sinus funguje plně automaticky bez nutnosti zásahu obsluhy, jedná se tedy o plnohodnotný záskokový automat. Výstupní napětí měniče má čistý sinusový průběh. Umístění na zeď je možné pomocí přiložené montážní sady nebo lze záložní zdroj nechat volně položený.

ZZ06 - sinus je záložní zdroj k zálohování elektrické energie pro spotřebiče s odporovou zátěží do příkonu 1000W a oběhová čerpadla do příkonu 600W. Záložní zdroj ZZ06 - sinus funguje plně automaticky bez nutnosti zásahu obsluhy, jedná se tedy o plnohodnotný záskokový automat. Výstupní napětí měniče má čistý sinusový průběh. Umístění na zeď je možné pomocí přiložené montážní sady nebo lze záložní zdroj nechat volně položený.

Cena bez DPH: 9540,-
Cena s DPH: 11544,-

Popis funkce záložního zdroje ZZ06 - sinus:
Při výpadku síťového napětí se záložní zdroj ZZ06- sinus přepne na měnič a výstupní zásuvku (čerpadlo nebo jiné zařízení) napájí z připojené baterie. Mezitím současně monitoruje stav v síťové zásuvce a pokud dojde k obnovení napájení, měnič se vypne a připojené zařízení je opět napájeno ze sítě. V tomto okamžiku inteligentní nabíječka "zkontroluje" stav baterie a v případě potřeby ji začne pulzně nabíjet. Nabíječka baterii "kontroluje" a udržuje v nabitém stavu i v případě, že zrovna nedochází k výpadkům síťového napětí. Záložní zdroj ZZ06 - sinus není standardně vybaven výstupem pro termostat, ani samotným termostatem, výstup i termostat však lze dokoupit.

Doba zálohování:
Přesný vzorec pro výpočet doby zálohování ZZxx - sinus : T=C/((P+11)/12)=kapacita baterie v Ah/((příkon čerpadla ve W+11)/jmenovité napětí akumulátoru ve V).

Příklad: čerpadlo 60W, akumulátor 12V 40Ah, T=40/((60+11)/12)=40/5,9=6,8hodin. Při snížení příkonu čerpadla, použití termostatu a zvětšení kapacity akumulátoru se doba zálohování podstatně prodlouží.


Parametry

Napájení 230V/50Hz
Klidová spotřeba cca 1W
Vstupní napětí měniče 12V stejnosměrných
Výstupní napětí měniče 230V/50Hz - průběh je čistě sinusový
Výstupní výkon 1000W (odporových)
Akumulátor 12V, 24 - 150Ah (běžný automobilový, bezúdržbový, gelový)*
Pracovní poloha libovolná (možnost zavěšení)
Hmotnost 6,8kg
Rozměry (Š x V x H) 380 x 300 x 120mm

*Není součástí dodávky